Tím

MUDr. Slavomira Feix

Doktorka Slavomira Feix je pokročilý, certifikovaný estetický dermatológ s 30 ročnou praxou.

Jej reputácia je umocnená spokojnosťou klientov o ktorých sa stará a metódami, ktoré využíva pri ich anti- aging ošetreniach. Špecializuje sa na jemnú modeláciu tváre pomocou výplní, toxínu, nití a taktiež komplexné omladzovanie pokožky tváre kde využiva tzv. „BEAUTIPHICATION“ tváre. Vo svojej dennej praxi využíva vlastné techniky, ktoré sú postavené na pilieroch skúseností a osvedčených technikách najžiadanejších medzinárodných injektorov.

Práca doktorky Feix je výnimočná práve kvôli kombinácii zručností a skúseností a v individuálnom prístupe ku každému svojmu klientovi. Zakladá si na dlhodobej a hlavne komplexnej starostlivosti, ktorá je podľa nej jediným kľúčom k udržovaniu krásy a pretrvávajúcej  mladosti.

Doktorka Feix vlastní a vedie súkromnú ambulanciu v Bratislave a vo Viedni.

MUDr. Renata Valachovič

Doktorka Renata Valachovič je pokročilým estetickým dermatológom s dlhoročnou praxou. Pracuje po boku doktorky Feix od začiatku svojej kariéry a tvorí neodmysliteľnú súčasť jej odborného tímu.

Špecializuje sa na aplikáciu tvárových dermálnych výplní, taktiež na mezoterapiu kyselinou hyalurónovou, alebo vitamínovými koktailami, mezonite, plazma terapiu.
Okrem toho je špecialistom na ošetrenie pleti pomocou chemického peelingu a IPL.

Je vyhľadávanou estetickou dermatologičkou vďaka precíznej, kvalitnej práci a individuálnemu prístupu ku klientom.

Deborah Barteková

Kvalita a kondícia pleti sa mení každým dňom. Je zavislá na našom každodennom režime, spánku, strese, výžive, odráža všetko, čím si naše telo prechádza. Pravidelná odborná starostlivosť o pleť, dokáže zmeniť a zlepšiť stav vašej pleti o 100%.
Deborah je certifikovanou kozmetičkou, ktorá pôsobila v Prahe a momentálne sa stará o klientky v ambulancii doktorky Feix.

Špecializuje sa povrchové ošetrenia pleti, prístrojové ošetrenia ako Oxygeneo, Vital Injector, chemické peelingy, retinol peeling a vlasové mezoterapie. Do jej portfólia spadajú aj telové terapie, anticelulitídne rituály, telové prístrojové ošetrenia X Wave rázová vlna, prístrojová lymfodrenáž a Emsculpt Neo, Emsella.

Zuzana Košická

office manager & client service

Komplexný chod ambulancie, logistika termínov, timing oboch lekárok a kozmetičky, administratíva, príjemná atmosféra na klinike a dokonalý servis klientom, o to všetko sa stará naša office managerka Zuzana.

Pripojte sa k nám

REGISTRUJTE SA

Novinky, trendy, inšpirácie. To všetko môžete dostávať pravidelne každý mesiac.

Menu

Jazyk