EMSELLA

10. júna 2021

Kreslo BTL EMSELLA® bolo vyvinuté urológmi a je najmodernejšou metódou na zmiernenie príznakov inkontinencie a podporu regresie po tehotenstve a posilnenie panvového dna. BTL EMSELLA® rieši najmä problém, ktorý v určitom období ich života ovplyvňuje takmer polovicu všetkých žien: ochabnutie svalov panvového dna. BTL EMSELLA® je schválený FDA.

Mnoho žien sa sťažuje na problémy so slabým svalstvom panvového dna, najmä po pôrode, počas menopauzy alebo v starobe. To spôsobuje stresovú inkontinenciu alebo sexuálne poruchy. Presne na tomto momente prichádza nové kreslo EMSELLA®.
Fokusovaná energia elektromagnetických vĺn sa používa na precvičenie panvového dna. To spúšťa supramaximálne svalové kontrakcie. Výsledkom je, že sval je vytrénovaný na 100%, čo sa nepodarí dosiahnuť bežným tréningom. Ak je panvové dno posilnené, vedie to k lepšej ochrane vnútorných orgánov. Stresovú inkontinenciu aj stresovú inkontinenciu, ktoré sú zvyčajne dôsledkom oslabeného panvového dna, možno teda výrazne vylepšiť alebo dokonca úplne vyliečiť.
Liečba kreslom EMSELLA® tiež posilňuje kríže a dokonca aj dolné brušné svaly. EMSELLA® vedie k komplexnému zúženiu, ktoré významne zmierňuje existujúcu inkontinenciu a predchádza slabosti močového mechúra.

CENA CELEJ KÚRY:
balíček 6 sedení – 360 EUR

Pripojte sa k nám

REGISTRUJTE SA

Novinky, trendy, inšpirácie. To všetko môžete dostávať pravidelne každý mesiac.

Menu

Jazyk